Cennik Taxi Warszawa

Poruszanie się po Warszawie bywa problematycznie, gdy nie masz samochodu. Na szczęście w takiej sytuacji do wyboru pozostaje Ci nie tylko powolna i zatłoczona komunikacja miejska, ale przede wszystkim wygodna taksówka. Cena za kurs wcale nie musi być bardzo wysoka. Jeżeli sprawdzisz ofertę naszej korporacji taxi, może się okazać, że to nie tylko najbardziej komfortowy, ale też ekonomiczny sposób na dojazd do pracy czy powrót z zakupów.

Interesuje Cię cennik taksówki w stolicy? Nasze stawki nie są tajne, dlatego koszt kursu na pewno Cię nie zaskoczy (chyba że pozytywnie!). Informację na temat opłaty otrzymujesz już w momencie zamówienia usługi, czy to telefonicznie, czy też poprzez aplikację taxi. Różni się ona w zależności od tego, czy korzystasz z opcji dodatkowych, czy kwalifikujesz się do przyznania rabatu oraz jaką trasę zamierzasz pokonać. Na niektórych odcinkach ceny taxi są sztywne i wynoszą np. 100 złotych, gdy jedziesz z Dworca Centralnego do Lotniska w Modlinie. 25 złotych przyjdzie zapłacić tym, którzy zamawiają transport z Lotniska Chopina do Dworca Centralnego. Informacje o pozostałych stawkach znajdziesz w tabeli dostępnej na naszej stronie. Oferujemy zarówno płatność kartą jak i gotówką.

Przy zamówieniu taxi kwota za przejazd ustalana jest z góry przed kursem. Z Nami Wiesz Za ile Jedziesz.

TAXI STANDARD | Opłata początkowa – 8zł
TARYFA 1
dni powszednie w godzinach 6.00 do 22.00
3,00zł/km
TARYFA 2
w niedziele i święta w godzinach 6.00-22.00
4,50zł/km
TARYFA 3
przy wyjazdach poza granicę 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym
5,00zł/km
TARYFA 4
przy wyjazdach poza granice 1 strefy opłat taryfowych bez wykorzystania jazdy w kierunku powrotnym w dni powszednie w godzinach 22.00 do 6.00 oraz w niedziele i święta w godzinach 22.00-6.00
7,00zł/km

Stała opłata za przejazd
z Centrum W do Lotniska Modlin130zł

Stała opłata za przejazd
z Lotniska Chopina do Dworzec Centralny35zł

Każde auto jest wyposażone w klimatyzacje, terminal do kart płatniczych oraz miłego kierowcę.

Usługi dodatkowe
Bus 5-8 os. 20zł
Kombi 10zł
Kable rozruchowe 30zł
Opłata za ubrudzenie auta 300zł
Opłata za 1 godzinę postoju 40zł
Zwierzęta 10zł
Zakupy w pierwszej strefie 40zł
Fotelik dla dziecka 10zł
Wniesienie zakupów 10zł
Odprowadzenie klienta pod drzwi 10zł

Warszawa taxi – ceny

Nie wszyscy zdają sobie sprawę z tego, że cennik taxi uwzględnia wiele czynników. Koszt realizacji konkretnego kursu zależy między innymi od:

  • wybranego pakietu – standard lub prestige,
  • tego, czy zamawiasz kurs w dzień powszedni, czy w niedzielę lub święto,
  • godziny, w jakiej zamierzasz skorzystać z taksówki,
  • tego, czy poruszasz się wyłącznie po pierwszej strefie, czy zamierzasz podróżować gdzieś dalej.

Na ceny za taksówkę ma również wpływ to, czy przewozisz zwierzęta, potrzebujesz fotelika dla dziecka lub chcesz skorzystać z innych usług dodatkowych. Opłaty za taxi w stolicy uwzględniają nawet odprowadzenie klienta pod drzwi wraz z wniesieniem zakupów!

Taksówka Warszawa cena

Taksówka Warszawa – cennik: najtaniej w tanie taxi

Chcesz wygodnie, bez stresu i szybko przemieszczać się po Warszawie? Ceny taxi w tym mieście zaskoczą Cię równie pozytywnie, jak zabytki, architektura, klimat czy ludzie. Wystarczy, że skorzystasz z oferty Tanie Taxi Warszawa. Stawka początkowa w wersji standardowej to tylko 8zł, a prestige 40 złotych. Całą wycenę kursu poznasz już na etapie zamawiania usługi – dokładnie będziesz wiedział, ile przyjdzie Ci zapłacić za jazdę z naszym kierowcą.

Dbamy o to, aby ceny taxi były atrakcyjne. Wprowadziliśmy np. stałe opłaty na popularnych trasach między dworcem a lotniskiem oraz 25% rabatu przy dla tras ponad 50 km. Sprawdź, kiedy obowiązują i przekonaj się, że dobrze podróżować z Tanie Taxi!