Taxi Warszawa Bemowo

Stołeczne korki często stanowią dużą przeszkodę w poruszaniu się samochodem po mieście, dlatego korporacja Tanie Taxi z Warszawy stworzyła atrakcyjną ofertę dla klientów indywidualnych oraz biznesowych. Jest ona adresowana do osób podróżujących po aglomeracji. Ułatwiamy mieszkańcom sprawne poruszanie się między różnymi dzielnicami, np. Bemowem i Wilanowem czy Wawrem. Atutem taksówek jest możliwość korzystania z buspasów, na których nie tworzą się korki, więc są one w stanie przejechać konkretny odcinek tras znacznie szybciej niż prywatny samochód. W ofercie są też przewozy międzymiastowe z myślą o osobach, które muszą pojechać z Warszawy do Pruszkowa, Otwocka czy Zielonki, a nie chcą korzystać z transportu zbiorowego.

Zachęcamy do sprawdzenia w cenniku taksówek, jaka opcja podróży będzie najkorzystniejsza. Do wyboru mamy:

  • Standard – liczony według zwykłej taryfy,
  • Standard przy rezerwacji w aplikacji taxi,
  • Bus – zgodnie z podstawową stawką,
  • Bus z zamówieniem przez Internet.

Nasza korporacja taxi korzysta też z samochodów z nadwoziem kombi i bagażówek. Osoby chcące zamówić przejazd takim pojazdem muszą zgłosić tę prośbę wcześniej.

Taxi Bemowo

Obsługujemy klientów ze wszystkich dzielnic, m.in. Bemowa, Białołęki, Żoliborza i Wawra. Kierowcy doskonale znają topografię miasta, co pomaga im w wyborze optymalnej trasy. Pracownicy firmy przewozowej Tanie Taxi z Warszawy dbają o to, aby unikać korków, a także miejsc, w których prowadzone są prace drogowe, by ich klienci docierali do celu na czas. Zapewniamy możliwość płatności kartą i gotówką w każdym pojeździe.

Środki transportu należące do korporacji mogą zostać na życzenie wyposażone w fotelik lub podkładkę dla dziecka oraz przystosowane do przewozu zwierząt domowych (np. na wizytę u weterynarza). Nasi kierowcy zrobią na zlecenie zakupy, odbiorą przesyłkę albo zatankują paliwo do kanistra i przywiozą je pod wskazany adres. Chętnie pomogą także w wymianie koła czy odpaleniu silnika w mroźne dni. Zapraszamy do skorzystania z kompleksowej oferty usług taksówkarskich!