Taxi Warszawa Białołęka

W korporacji Tanie Taxi Warszawa zrzeszeni są najlepsi kierowcy taksówek, którzy doskonale znają topografię miasta oraz pobliskich miejscowości. Chcąc dojechać na Białołękę z lotniska, trzeba przejechać praktycznie przez całą stolicę, a taka podróż prywatnym samochodem może trwać nawet 2 godziny. Naszym klientom oferujemy przewozy autami osobowymi (m.in. modelami z nadwoziem kombi) oraz bagażówkami. Warto skorzystać z usług licencjonowanych przewoźników, zamawiając w aplikacji Tanie Taxi pojazd odpowiedni do potrzeb. Miłośnicy zwierząt mogą pojechać z ukochanym pupilem naszą taksówką do weterynarza. Firmie można zlecić też dowóz zakupów, odebranie przesyłki lub zakup paliwa do kanistra i dostarczenie benzyny w konkretne miejsce. Istnieje opcja zamówienia towaru przez Internet i wysłania kierowcy po odbiór paczki bez potrzeby wychodzenia z domu i angażowania kuriera. Korporacja kieruje też swych pracowników na pomoc kierowcom, których pojazd nie chce odpalić albo pękła w nim opona.

Taxi Białołęka

Atrakcyjne taryfy w cenniku Tanie Taxi uwzględniają podróże po Warszawie oraz ze stolicy do innych miejscowości. Dzięki możliwości jeżdżenia buspasami kierowcy naszej firmy poruszają się po ulicach znacznie szybciej niż inne auta. Klienci nie muszą stresować się, stojąc w korkach, lecz mogą poświęcić czas spędzany w drodze na zaległe telefony, sprawdzenie poczty lub pozwolić sobie na chwilę relaksu. Jadąc z Białołęki do Wilanowa czy na Kabaty mają okazję przyjrzeć się stolicy z innej perspektywy. Duże doświadczenie kierowców zatrudnianych w naszej korporacji taxi sprawia, że potrafią oni skutecznie omijać miejsca, w których blokuje się ruch samochodowy, wybierając mniej uczęszczane trasy i skróty.

We wszystkich taksówkach firmy jest możliwa płatność kartą i gotówka. Zachęcamy do korzystania z aplikacji taxi. Podczas składania zamówienia należy podać wszystkie wymagania specjalne (np. fotelik lub podkładka dla dziecka). Zostaną one wliczone w cenę usługi.