Taxi Warszawa Centrum

Starówka w stolicy jest doskonale skomunikowana ze wszystkimi dzielnicami, dlatego dojechanie taxi do centrum Warszawy to świetny pomysł. Na tym obszarze pracujemy od ponad 20 lat, cały czas się rozwijając i zdobywając nowych klientów. Znamy objazdy, najlepsze miejsca do zaparkowania, a także ciekawe punkty czy niedrogie sklepy. Kursujące po centrum Warszawy taxi sprawnie obsługuje zarówno mieszkańców miasta, jak i turystów. Przyjezdni oczekują bowiem, nie tylko płynnej jazdy i niskiej ceny taksówek, ale też pomocy w nawigacji po nieznanym mieście. Możesz też być pewien, że Tanie Taxi Warszawa dowiezie Cię na miejsce na czas.

Co możemy dla Ciebie zrobić?

 • zawieźć dzieci do szkoły (maluchy w specjalnych fotelikach),
 • zrobić potrzebne zakupy i wnieść je do domu,
 • pomóc seniorowi i osobie z niepełnosprawnością,
 • przewieźć bagaże i dostarczyć je pod same drzwi.
 • przetransportować niewielkie zwierzęta domowe.
 • przyjąć paczkę czy list i przekazać adresatowi.

Centrum

Szukasz taxi w centrum Warszawy?

Znajdujące się tutaj hotele, biura, centra kongresowe i atrakcje turystyczne, warte są zobaczenia – odwiedź je nawet wtedy, gdy jesteś w stolicy tylko na chwilę. Nie trać czasu na szukanie połączeń i kupowanie biletów do metra czy tramwaju. Zadzwoń po taxi – centralna Warszawa to główny rejon, w jakim się poruszamy.

Dzięki aplikacji taxi na telefony komórkowe z systemem Android lub iOS, zarezerwujesz taksówkę na konkretną godzinę albo ustawisz kursy cykliczne, zyskując pewność, że Twój środek transportu będzie dostępny zawsze, gdy tylko będziesz go potrzebował. Za pomocą systemu GPS możesz śledzić, gdzie aktualnie znajduje się zamówiona taksówka i za ile będzie u Ciebie. Obsługujemy pasażerów na terenie całej aglomeracji warszawskiej nie tylko z centrum, przyjmujemy zarówno płatność kartą jak i gotówką. Zapraszamy!

Sprawne, wygodne i bezpieczne pojazdy firmy Tanie Taxi, gwarantują udaną podróż ulicami stolicy Polski. Nasza flota to wyłącznie nowe roczniki, które są:

 1. regularnie serwisowane,
 2. wyposażone w poduszki powietrzne,
 3. systemy bezpiecznej jazdy ABS i ASR,
 4. nowoczesną klimatyzację.

Wszystkie samochody mają ważne przeglądy i badania techniczne oraz są czyste i zadbane, zarówno jeśli chodzi o karoserię, jak i wnętrze auta.

Tanie Taxi: Warszawa Centralna

Wiele z kursów w Warszawie jest realizowanych na trasie: Lotnisko Modlin, Lotnisko Chopina oraz na Dworzec Centralny. Nasi licencjonowani kierowcy znają najlepsze sposoby na przejazd na tych trasach szybko i bezpiecznie – nawet w godzinach szczytu. Przekonaj się sam!

Z nami dotrzesz na każde spotkanie. Realizujemy również kursy dla firm i wiemy, jak cenny jest czas. Nie ryzykuj spóźnienia na dworzec, do pracy, czy na uczelnię. Wybierz rozwiązanie, które zaoszczędzi Ci stresu, związanego ze staniem w korkach. Zamawiając taxi do centrum Warszawy, możesz być pewien, że nawet w godzinach szczytu, dzięki korzystaniu z buspasów, dotrzesz do celu punktualnie. Nasi doświadczeni kierowcy służą swoją pomocą również w sytuacjach związanych z utrudnieniami komunikacyjnymi, takimi jak:

 • wizyty głów innych państw,
 • imprezy sportowe i kulturalne,
 • marsze, demonstracje, czy protesty uliczne.

Znakomita znajomość specyfiki miasta, profesjonalne podejście do klienta i proponowanie zawsze optymalnej trasy przejazdu, to cechy, które wyróżniają naszą korporację taxi na tle konkurencji.

Szukasz taxi w okolicach Dworca Warszawa Centralna?

Wracasz z imprezy i nie chcesz wsiadać do zatłoczonego autobusu nocnego? Długiego spaceru nocą nie ma w Twoich planach? A może po zakupach w galerii handlowej masz trochę do dźwigania? Właśnie w takich momentach powinieneś skorzystać z usług naszej firmy. Jesteśmy do dyspozycji klientów przez całą dobę, siedem dni w tygodniu. Oferujemy konkurencyjną stawkę za każdy przejechany kilometr. Pamiętaj – poza własnym autem, taksówka to najbezpieczniejszy i najbardziej higieniczny środek transportu, jaki możesz wybrać. Jeżeli szukasz taxi w rejonie Dworca Warszawa Centralna, to najlepsze będzie Tanie Taxi.