Taxi Warszawa Targówek

Po stołecznych ulicach każdego dnia porusza się kilkaset tysięcy osób, które chcą dojechać do szkół i miejsc pracy, zatem, zamiast stać w korku, lepiej wybrać się w podróż taksówką. Poruszanie się tymi pojazdami w dużych aglomeracjach to doskonały pomysł pozwalający zaoszczędzić czas i nerwy. Istnieje wiele zalet tego rozwiązania, np. możliwość korzystania przez samochody przewożące klientów z buspasów. Dzięki temu podróżujący z firmą Tanie Taxi Warszawa (np. z Ursynowa na Targówek) nie muszą stać w korku razem z innymi uczestnikami ruchu, jadąc specjalnymi pasami jezdni przeznaczonymi przede wszystkim dla pojazdów komunikacji zbiorowej. Nasza firma to korporacja taxi działająca w Warszawie, oferującą kompleksowe usługi w zakresie przewozu osób na terenie miasta oraz między miejscowościami. Obsługujemy wszystkie dzielnice.

W standardowej ofercie mamy kilka opcji:

  • Standard,
  • Standard przy rezerwacji za pośrednictwem specjalnego oprogramowania,
  • Bus,
  • Bus z zamówieniem w aplikacji taxi.

W przypadku zleceń składanych w urządzeniach mobilnych klienci mogą liczyć na określone rabaty.

Taxi Targówek

Nasi kierowcy z łatwością poruszają się po całym mieście. Przewoźnik wybierze najkrótszą trasę, kierując się swym doświadczeniem i znajomością topografii stolicy. Chcąc udać się z Targówka na Pragę, Saską Kępę, Powiśle, Sadybę czy do Wilanowa wystarczy sprawdzić cennik taxi, w którym dostępnych jest kilka możliwości wyboru. Oferta jest adresowana zarówno do klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Przyjmujemy płatność kartą i gotówką.

Świadczymy też dodatkowe usługi. Można zamówić u nas zakupy lub odbiór przesyłki przez kierowcę, który następnie przywiezie je pod podany adres. Wszystkie samochody na życzenie są wyposażone w fotelik dziecięcy albo podkładkę do przewozu dzieci. W przypadku awarii własnego pojazdu można zadzwonić do korporacji Tanie Taxi, a kierowca pomoże odpalić silnik, wymienić koło bądź też dostarczy kanister paliwa. W naszej flocie znajdują się modele kombi i bagażówki, jeśli klient potrzebuje większego środka transportu.