Taxi Warszawa Wawer

Przewozy taksówkarskie w korporacji Tanie Taxi w Warszawie można zamówić pod numerem telefonu 666 666 658 lub użyć dedykowanego oprogramowania na urządzenia mobilne. Firma świadczy kompleksowe usługi klientom z dzielnicy Wawer i innych rejonów miasta. W ofercie są dostępne różne opcje podróży dla klientów indywidualnych oraz biznesowych, którzy często przemieszczają się po stolicy w celach służbowych. Wszyscy podróżujący naszymi taksówkami mogą skorzystać z wariantu standardowego bądź specjalnego (wynajem busa), zamawiając telefonicznie kurs bez zniżki albo z 15-procentowym rabatem przy korzystaniu z aplikacji Tanie Taxi. Szczegółowe informacje można znaleźć w cenniku taksówek.

Każdy pojazd może zostać dostosowany do szczególnych potrzeb podróżnych, np. wyposażony w podkładkę lub fotelik do transportu małych dzieci. Te akcesoria zapewniają większe bezpieczeństwo malucha w razie stłuczki, zatem warto zadbać o to, by nasz taksówkarz miał je przy sobie. Dostępna jest również opcja przejazdu ze zwierzęciem bez kontenera (np. na kolanach opiekuna). We wszystkich samochodach zrzeszonych w naszej korporacji taxi możliwa jest płatność kartą oraz gotówką.

Taxi Wawer

Dojazd do Wawra z firmą Tanie Taxi jest znacznie szybszy niż podróż własnym autem. Wynika to z udostępnienia przez miasto buspasów, po których poruszają się pojazdy komunikacji miejskiej. Dzięki temu zyskaliśmy dużą przewagę nad innymi kierowcami, a w większości przypadków unikamy stania w korkach na najczęściej uczęszczanych trasach. Ważny jest aspekt ekologiczny takiego transportu – jadąc płynnie, nasze samochody emitują o wiele mniej spalin w porównaniu z autami stojącymi w gigantycznych kolejkach na stołecznych drogach.

Dzielnica Wawer jest najbardziej wysuniętą na wschód częścią Warszawy, więc wybór taksówki jest oczywisty dla osób zamierzających dojechać tam m.in. z Bielan, Bemowa czy lotniska na Okęciu. Poruszając się prywatnym samochodem, ryzykuje się spędzenie ponad godziny na zablokowanych przez inne auta, wypadki albo prace drogowe trasach. Podczas podróży można skoncentrować się przykładowo na podziwianiu krajobrazu, siedząc wygodnie w fotelu pasażera.