Taxi Warszawa Wilanów

Dostępni całą dobę kierowcy firmy Tanie Taxi Warszawa z przyjemnością zawiozą turystów odwiedzających Warszawę do pięknej dzielnicy Wilanów, w której znajduje się m.in. słynny pałac Jana III Sobieskiego przed wojną należący do rodziny Branickich. Kurs z dworca lub lotniska można zamówić:

Przed złożeniem rezerwacji można zapoznać się z cennikiem taxi zawierającym informacje na temat kosztów przewozu w różnych strefach oraz w porze nocnej. Korzystając z tego specjalnego oprogramowania na urządzenia mobilne, klienci otrzymują rabat w wysokości 15% na każdą podróż. Wszystkie taksówki są wyposażone w terminal, zatem możliwa jest płatność kartą i gotówką.

Zaletami korzystania z usług naszej korporacji taxi są przede wszystkim płynność poruszania się po stolicy i zyskanie w ciągu dnia dodatkowych kilkunastu czy kilkudziesięciu minut na załatwienie ważnych spraw (rozmów telefonicznych, odpowiedzi na maile). Zrzeszeni w Tanie Taxi kierowcy to licencjonowani przewoźnicy, którzy znają topografię Warszawy i bez trudu znajdują nieznane innym objazdy, unikając korków. Duży wpływ na szybkie tempo podróży ma też fakt, że mogą oni korzystać z buspasów.

Taxi Wilanów

Historyczna dzielnica, jaką jest Wilanów, to miejsce, w którym chętnie osiedlają się pracownicy korporacji mających swoje biura w śródmieściu, dlatego podróż samochodem z centrum na jej obrzeża, m.in. do Muzeum Pałacu Króla Jana III czy tamtejsze osiedla mieszkaniowe trwa bardzo długo. Taksówka to doskonały środek transportu sprawdzający się na najbardziej zatłoczonych ulicach, ponieważ omija zakorkowane drogi, płynnie zmierzając do celu.

Kompleksowe usługi firmy, które można zarezerwować w biurze Taxi Wilanów, to m.in. opcja dodatkowego wyposażenia pojazdu w foteliki lub podkładki dziecięce zapewniające najmłodszym bezpieczną podróż. Samochodami przewożącymi pod naszym szyldem klientów mogą jeździć także zwierzęta z opiekunem, dzięki czemu droga do weterynarza będzie krótsza i mniej stresująca niż przy jeździe własnym autem albo środkami komunikacji miejskiej.