Taxi Warszawa Włochy

Doświadczona korporacja Tanie Taxi przewozi klientów na terenie Warszawy i okolicznych miejscowości. Wybierając się np. z dzielnicy Włochy do Łomianek, można sprawdzić w cenniku taksówek dostępnym na stronie obowiązujące strefy, aby oszacować koszt podróży. Osoby korzystające ze specjalnej firmowej aplikacji taxi mogą zapoznać się z tymi informacjami w telefonie i przy okazji skorzystać z 15-procentowego rabatu na zamawianą usługę. Współpracujemy wyłącznie z licencjonowanymi kierowcami, więc klienci mogą bez obaw powierzyć nam transport swoich dzieci do i ze szkoły czy przewozić naszymi taksówkami zwierzęta. Specjalne potrzeby (np. fotelik dla malucha, duży bagażnik, matę dla czworonoga) należy zgłaszać podczas rezerwacji usługi w biurze Tanie Taxi Warszawa. Każdy pracownik przyjmuje płatność kartą i gotówką.

Taxi Włochy

Dzielnica Włochy to interesujące miejsce dla fanów obiektów militarnych, ponieważ znajdują się tam aż trzy zabytkowe forty. Nasi kierowcy chętnie opowiadają turystom o historii tych umocnień i pokażą, gdzie najlepiej rozpocząć zwiedzanie. Bez trudu przejadą z lotniska lub dworca kolejowego przez Warszawę, korzystając z wygodnych i niezatłoczonych buspasów. Z uwagi na to taksówki jeżdżące pod naszym szyldem unikają korków. Dobra znajomość topografii przez przewoźników pozwala im na omijanie miejsc, w których tworzą się zatory.

Nasza korporacja taxi świadczy kompleksowe usługi taksówkarskie. Do biura Taxi Włochy pod numer 666 666 658 mogą dzwonić osoby potrzebujące środka transportu, jak również ci, którym zabrakło paliwa lub pękła opona. Nasz zespół od razu wyruszy na pomoc!

Klienci zlecają nam także zakupy i odbiór paczek oraz innych przesyłek, które dostarczamy niezwłocznie pod podany adres. Dzięki temu nie muszą tracić czasu na załatwianie tych spraw. Dysponujemy osobówkami i bagażówkami, zatem można zlecić firmie przewóz osób oraz mienia. Większe samochody są wykorzystywane np. przy przeprowadzkach lub wyjazdach na urlop, gdy trzeba dostarczyć na lotnisko walizki kilkuosobowej rodziny.