Taxi Warszawa Żoliborz

W centralnej części stolicy znajduje się kilka wartych uwagi zabytkowych dzielnic obsługiwanych przez naszą firmę Tanie Taxi Warszawa, m.in. Żoliborz, na którym mieści się Cytadela, liczne pomniki, kościoły i nekropolie. Dojazd z przedmieść do śródmieścia jest trudny, zatem warto wybrać się w tę podróż z korporacją Tanie Taxi wożącą klientów indywidualnych i biznesowych po Warszawie i ościennych miejscowościach. Nasi pracownicy bardzo dobrze znają topografię miasta i zawsze wybierają najszybsze trasy, aby uniknąć stania w korkach. Wiedzą również, gdzie aktualnie trwają roboty drogowe wpływające na płynność ruchu. Dzięki temu docierają na miejsce znacznie szybciej niż kierowcy bez tak dużych wiedzy i doświadczenia.

Zachęcamy do skorzystania z aplikacji Tanie Taxi dostępnej w sklepie Google Play. Znajduje się tam m.in. cennik taksówek uwzględniający kilka opcji. Kursy można zamawiać telefonicznie pod numerem 666 666 658 lub korzystając ze specjalnego oprogramowania. Nasza aplikacja taxi uprawnia do 15-procentowego rabatu na przejazdy rezerwowane za pomocą urządzeń mobilnych.

Taxi Żoliborz

Niezależnie od tego, czy klient chce dojechać na Żoliborz, czy udać się z tej dzielnicy do innej miejscowości, w naszej firmie znajdzie dla siebie odpowiednią propozycję. Kierowcy poruszają się samochodami osobowymi (m.in. modelami z nadwoziem kombi) oraz bagażówkami. Za każdy przewóz możliwa jest płatność kartą albo gotówką, ponieważ wszystkie pojazdy są wyposażone w terminal.

Biuro Taxi Żoliborz przyjmuje też zlecenia od osób:

  • mających problemy z wymianą koła,
  • potrzebujących paliwa,
  • które nie mogą odpalić silnika.

Mamy także specjalną ofertę dla rodziców: foteliki i podkładki dla dzieci w różnym wieku zabezpieczające je na czas podróży! Nasi taksówkarze mogą również odwozić i przywozić maluchy z przedszkola lub szkoły. Na zlecenie zajmą się zakupami i odbiorem ważnych przesyłek. To nieoceniona pomoc dla osób, które długo pracują i nie znajdują czasu na codzienne załatwianie wszystkich pilnych spraw.