Taxi Warszawa płatność kartą

Dzisiaj płacenie gotówką jest mniej popularne niż korzystanie z karty debetowej czy kredytowej. Wiemy o tym, dlatego udostępniliśmy opcję takiej płatności w taxi w Warszawie. Nie musisz martwić się, że masz banknot o zbyt wysokim nominale i kierowca będzie miał problem z wydaniem reszty. Nie musisz też obawiać się tego, że zabraknie Ci gotówki na opłacenie kursu.

Wygodne transakcje bezgotówkowe mają wiele zalet. Są szybkie, higieniczne, a do tego bezpieczne. Warto wiedzieć, że u nas za płatność kartą w taxi nie są pobierane żadne dodatkowe opłaty czy prowizje. Dzięki temu dokładnie wiesz, ile zapłacisz za usługę, bo taką informację podajemy już na etapie rezerwacji przejazdu, czy to telefonicznie, czy też poprzez aplikację taxi. U nas nie musisz bać się dodatkowych kosztów czy innych nieprzyjemnych niespodzianek, jakich mogłeś doświadczyć, korzystając z usług innej korporacji taxi. Dokładamy starań, aby jazda z nami była przyjemna, bezpieczna, a przede wszystkim uczciwie wyceniana – zgodnie z obowiązującym cennikiem.

W Tanie Taxi Warszawa płatność uiścisz zarówno kartą jak i gotówką

Są różne sytuacje, w których musisz lub chcesz skorzystać z taxi. Płatność kartą pozwoli Ci zaoszczędzić czas, który musiałbyś poświęcić na szukanie bankomatu i wypłacanie gotówki lub rozmienianie banknotów z dużym nominałem na mniejsze.

Nasze pojazdy wyposażone są w terminale do obsługi szybkich płatności. Taxi, które zamówisz, możesz opłacić przy pomocy najpopularniejszych w Polsce typów kart debetowych oraz kredytowych wydawanych przez wszystkie banki. Akceptujemy zarówno Visa, jak i MasterCard.

Zależy nam na Twoim komforcie i bezpieczeństwie. Zadbaliśmy o to, żeby w skład naszej floty pojazdów wchodziły auta nowoczesne z roczników 2018/2019. Takie samochody są bogato wyposażone, dlatego nie mogło zabraknąć w nich również terminali płatniczych obsługujących karty debetowe oraz kredytowe.

Wystarczy, że przed uregulowaniem rachunku za przejazd poinformujesz kierowcę, jaką formę płatności wybrałeś. Zbliżysz lub wprowadzisz kartę, podasz PIN, a transakcja zostanie sfinalizowana w ciągu kilku sekund. To nieocenione ułatwienie, kiedy spieszysz się na samolot, wracasz z zakupów obładowany siatkami lub zależy Ci na szybkim dotarciu do pracy.

Tanie Taxi Warszawa – płatność kartą na PIN jak i zbliżeniowo

Interesują Cię usługi Tanie Taxi Warszawa? Płatność kartą w Warszawie możliwa jest we wszystkich naszych samochodach. Pojazdy są wyposażone w terminal, który obsługuje zarówno ich wersje z chipem, jak i zbliżeniowe.

Zachęcamy, abyś wybierał bezgotówkową formę rozliczenia za kurs taxi. To wygodny rodzaj płatności, który jest rekomendowany również ze względów higieny czy bezpieczeństwa. Wystarczy, że o chęci zapłacenia z wykorzystaniem karty poinformujesz kierowcę, a on udostępni Ci terminal. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!