Taxi Warszawa Bielany

Dzięki ofercie przygotowanej przez naszą firmę Tanie Taxi z Warszawy, podróżowanie po Bielanach stanie się wygodne i tanie. Teraz każdy, kto tu mieszka lub pracuje w Warszawie, może swobodnie korzystać z usług naszej korporacji taxi, chcąc zmienić swoją lokalizację. Kierowcy z naszej firmy wożą klientów do pracy, odwożą z różnych imprez, przywożą zakupy i oferują wiele innych wartościowych usług transportowych!

Tanie Taxi: Warszawa Bielany – nasze usługi

Planujesz powrót do domu o nietypowej porze? Chcesz wywrzeć pozytywne wrażenie w pracy? A może wracasz do domu z centrum obładowany siatkami z zakupami? Wezwij taxi na Bielany i szybko dojedź do tej lub innych dzielnic stolicy.

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Oprócz kursów w Warszawie organizujemy też przewozy poza strefę pierwszą, w tym dowóz i odbiór klientów z lotniska. Kursujemy na Modlin i na lotnisko Chopina. Bezpieczny przewóz osób to nie wszystko – proponujemy też szereg usług dodatkowych, nasza oferta to między innymi:

  • zapewnienie fotelika dziecięcego dla najmłodszych,
  • możliwość przewozu zwierząt,
  • opcję wypożyczenia kabli do rozruchu,
  • odprowadzenie klienta pod drzwi mieszkania,
  • zrobienie i dostarczenie zakupów,
  • taxi bagażowe oraz przewóz bagaży i pudeł w czasie przeprowadzki.

Warto jeździć z nami! Nie tylko dlatego, że dobrze znamy dzielnicę Bielany w Warszawie. Taxi, które należą do naszej korporacji, są zawsze czyste, sprawne technicznie, gotowe do drogi i świadczenia różnych dodatkowych usług. Oferujemy zarówno płatność kartą jak i gotówką. Informacja o stawkach i cenach znajduje się na naszej stronie, a wycenę kursu poznajesz już na etapie jego zamawiania(dowiedz się więcej na: cennik taxi). Zrobisz to tradycyjnie drogą telefoniczną lub samodzielnie za pomocą dedykowanej aplikacji taxi na telefon.

Taxi Bielany

Bielany świetnie skomunikowane

Korzystanie z komunikacji zbiorowej na Bielanach to dla Ciebie utrapienie? Zatłoczone autobusy i duża odległość od stacji metra mogą powodować codzienny dyskomfort. Decydując się na nasze taxi, podróżowanie po Warszawie będzie dla Ciebie dużo wygodniejsze. Dojazd pomiędzy poszczególnymi dzielnicami skróci się, a Ty nie będziesz zależny od obowiązującego rozkłady jazdy. Co ważne, tutaj zawsze czeka na Ciebie miejsce siedzące!

Zachęcamy do kontaktu i zamówienia naszego taxi!