Taxi Warszawa Modlin

Na to lotnisko każdego dnia dociera taksówkami mnóstwo mieszkańców miasta. Z naszą korporacją taxi dojadą tam Państwo sprawnie, bez obaw o spóźnienie się na samolot i do tego tanio. Doskonale wiemy, że kurs taxi na i z lotniska często wiąże się z dużym stresem. Wystarczy trafić na większy korek, aby pojawiły się wątpliwości, czy zdąży się na odlot. Dlatego też nasza firma taksówkarska, oferująca kursy m.in. z i na warszawski Modlin, przykład najwyższą wagę do atrakcyjności ceny, szybkiej i bezpiecznej podróży oraz przyjemnej atmosfery. Zależy nam na tym, by nasi klienci nie tylko dotarli na lot na czas, ale także np. równie prędko i bez przeszkód znaleźli się w wybranym hotelu na terenie stolicy.

Z nami dojadą Państwo na lotnisko i wrócą z niego najszybciej jak to możliwe. Umożliwiamy wcześniejsze zaplanowanie kursu taxi, czy to podczas rozmowy z dyspozytorem pod numerem 666 666 651, czy prostą w obsłudze, darmową aplikacją taxi. Dzięki temu doświadczony kierowca będzie oczekiwał na Państwa zarówno przed dojazdem na lotnisko, jak i podczas powrotu z niego. Przy obu formach umawiania kursu od razu poznają Państwo cenę całego przejazdu i będą mieli możliwość zamówienia samochodu o podwyższonym standardzie, dostosowanego do przewozu dzieci lub zwierząt, VAN-a czy kombi.  Oferujemy zarówno płatność kartą i gotówką.

Taxi Modlin

Tanie Taxi: Warszawa Modlin

Dojazdy taksówką na lotnisko kojarzą się zwykle z koniecznością poniesienia bardzo wysokich kosztów. Nas jednak zobowiązuje nazwa: wybór Tanie Taxi Warszawa przy kursie Warszawa-Modlin to pewność, że rachunek będzie przystępny. Oferujemy stałą cenę przejazdu taxi w wysokości 130 zł z Dworca Centralnego na wspomniane lotnisko. Biorąc pod uwagę odległość 80 kilometrów, koszt to zaledwie 1,25 zł za kilometr! Oczywiście przy innych kursach mamy równie atrakcyjne stawki – sprawdź nasz cennik taxi.

Co więcej, najniższa cena idzie u nas w parze z najwyższą jakością. Kierowcy taksówek doskonale rozumieją, jak istotna jest w tym przypadku punktualność. Dysponujemy w pełni wykwalifikowanym, profesjonalnym zespołem, który na pierwszym miejscu stawia bezpieczeństwo i czas pasażerów. Dzięki ich doskonałej znajomości topografii miasta z nami zawsze dotrą Państwo do celu na czas, nawet w godzinach szczytu i w trudnych warunkach drogowych.