Taxi Warszawa Mokotów

Zawodowi kierowcy naszej korporacji taxi realizują sprawnie przewozy pasażerów i transport bagaży, czy nawet mebli podczas przeprowadzki na terenie Mokotowa. To największa dzielnica, sąsiadująca z centrum Warszawy: potencjalnie 217 tysięcy klientów taxi. Łatwo wyobrazić sobie zatłoczenie pojazdów komunikacji miejskiej, wyruszających z Mokotowa w kierunku Śródmieścia np. w godzinach porannego szczytu. W tym przypadku zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem będzie zamówienie taksówki.

Z Warszawy Centralnej na Mokotów tylko taxi!

Wieloletnie doświadczenie pracowników firmy Tanie Taxi Warszawa sprawia, że doskonale znają oni topografię miasta. Centrum Warszawy dla kierowców naszych taxi  nie ma żadnych tajemnic. Bez problemu omijamy wszelkie korki i kursujemy płynnie między Mokotowem a np. Dworcem Warszawa Centralna, nawet w godzinach szczytu. Wygodne i zadbane samochody bezpiecznie dowożą klientów prosto do celu. Wybieramy zawsze najbardziej atrakcyjne trasy. Co więcej, oferujemy możliwość:

  • dostarczenia zakupów do mieszkania,
  • przewiezienia dzieci do szkoły,
  • transportu niewielkich zwierząt domowych,
  • uruchomienia samochodowego akumulatora.

Umożliwiamy zarówno płatność kartą, jak i gotówką. Jednak tym, co wyróżnia nas najbardziej wśród innych firm taksówkowych, są wyjątkowo niskie ceny przejazdów po aglomeracji warszawskiej. Warto skorzystać!

Taxi Mokotów

Tanie Taxi: Warszawa Mokotów – nasze usługi

Nazwa zobowiązuje – oferta Tanie Taxi Warszawa Centrum to przewóz osób, na który stać każdego. W taryfie pierwszej (przy kursie powyżej 50 km) naliczamy zaledwie 1,50 zł za każdy przejechany kilometr, oferując rabat aż 25%! Pozostałe taryfy, takie jak: nocna czy weekendowa, także są w najniższych cenach w całej stolicy. Dzięki nam powroty do domu późnym wieczorem już nigdy więcej nie będą kosztować majątku. Sprawdź nasz cennik taxi!

Tanie Taxi Warszawa Mokotów dba nie tylko o Twój portfel, ale także czas – zawsze dojeżdżamy punktualnie i umożliwiamy szybkie i wygodne zamawianie kursu za pomocą prostej w obsłudze, darmowej aplikacji taxi Warszawa. Dzięki niej jeszcze przed wezwaniem kierowcy poznasz sugerowaną trasę przejazdu oraz gwarantowaną cenę usługi.

Bezpiecznie – punktualnie – wygodnie – bezstresowo

My również bywamy pasażerami – doskonale wiemy, jak istotne jest bezpieczeństwo jazdy połączone z jej ekonomicznością. Klientom zależy zwykle na szybkim dotarciu pod wskazany adres. Z nami nie utkniesz na zatłoczonych ulicach stolicy, np. w  drodze na Dworzec Warszawa Centralna. Kierowcy naszych taxi zadbają o to, abyś wszędzie dotarł bezpiecznie i szybko – bez stresu i najmniejszego nawet spóźnienia.

Rekomendujemy jednocześnie płatność kartą. To wygodny, bezpieczny i higieniczny środek płatniczy, który zyskuje coraz większą popularność wśród pasażerów. Informujemy o cenie kursu już na etapie rezerwacji auta – telefonicznie lub poprzez aplikację mobilną – zgodnie z obowiązującym cennikiem. Każdy samochód wyposażony jest ponadto w terminal płatniczy, obsługujący wszystkie typy kart: kredytowe i debetowe, VISA i MasterCard.

Na takie taxi Warszawa czekała!